Zadejte ISUZU uživatelské jméno.
Zadejte heslo, které je připojeno k vašemu uživatelskému jménu.
CAPTCHA
Tato otázka spočívá v testování, zda jste návštěvníkem člověka nebo nikoli, a zabránit automatickému podávání spamu.

MyIsuzu

Dlaczego warto się zarejestrować na "Moje Isuzu"?

MyIsuzu"Moje Isuzu" jest wyłączną przestrzenią, do której zawsze możesz wejść za pomocą swoich danych rejestracyjnych. Znajdziesz tam wybrane informacje z portalu Isuzu, który został skonfigurowany na podstawie Twoich preferencji, Twojego profilu i Twoich wyszukiwań. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, spółką albo autoryzowanym sprzedawcą, w "Moje Isuzu" będziesz mieć wyłączny dostęp do usług Isuzu.

 

Zarejestruj się 

Zostań członkiem grupy Isuzu

Zostań członkiem grupy IsuzuPo rejestracji zostaniesz członkiem grupy Isuzu, w której są pasjonaci, autoryzowani sprzedawcy, sprzedawcy i warsztaty, aby korzystać z usług, które są dla nich przeznaczone. Chcesz wypróbować samochód albo potrzebujesz serwisu dla swojego pojazdu? Zwróć się do grupy Isuzu i razem będziemy mogli zaspokoić Twoje potrzeby

 

 

Terminy? Na te zwracamy Ci uwagę

Isuzu TrucksZapisz dane swojego pojazdu w "Moje Isuzu": przypomnimy o terminie badania i zawiadomimy Cię, kiedy Twój autoryzowany sprzedawca ma zamknięte z powodu urlopu. Powiedz nam, kiedy obchodzisz urodziny, a dostaniesz od nas prezent.

 Twój samochód ISUZU

Isuzu TrucksKarta Twojego pojazdu Isuzu będzie użytecznym dokumentem, który możesz używać, jako dokument tożsamości swojego pojazdu Isuzu kiedykolwiek i gdziekolwiek będziesz się znajdować. Zapisz dane swojego pojazdu w :Moje Isuzu": pomogą Tobie i Twojemu autoryzowanemu sprzedawcy w tym, aby służył Ci jak najlepiej.

 

Odbieraj Informator Isuzu

O ostatnich nowościach pojazdów Isuzu i o najbliższych sprzedawcach autoryzowanych

 

Powiedz nam, o czym myślisz

Powiedz nam, o czym myśliszWspółpracuj osobiście z Isuzu i innymi członkami naszej grupy on-line, wpisuj komentarze o pojazdach i filmach, zamieszczaj informacje i wiadomości w swoich sieciach społecznościowych. Twoje propozycje pomogą nam jak najlepiej odpowiedzieć na wymagania sympatyków Isuzu.