MIDI Europe Srl

Via Crosaron sn, 37053
Cerea - Verona
Włochy

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2012 MIDI Europe Srl dla ISUZU Polska. Wszystkie prawa zastrzeżone.  Chronione włoskimi ustawami i umowami międzynarodowymi, które dotyczą praw autorskich;

Informacje dotyczące marek i praw autorskich
Znaki i inne oznaczenia wykorzystywane i stosowane na tej stronie internetowej są wyłączną własnością spółki MIDI Europe Srl. Stosowanie tych znaków bez wcześniejszej pisemnej zgody spółki MIDI Europe Srl jest zabronione.  
Własność praw autorskich do bazy danych i związanej dokumentacji w Internecie i w dowolnych innych materiałach, które znajdują się w internecie przysługuje spółce MIDI Europe Srl.

Spółka MIDI Europe Srl zezwala na przeglądanie, kopíowanie, pobieranie i drukowanie dokumentów, które są do dyspozycji na tych stronach internetowych wyłącznie dla celów prywatnych z zachowaniem następujących warunków:

  • dokumenty można wykorzystywać tylko dla celów prywatnych, a nie komercyjnych albo informacyjnych. W żadnym razie nie mogą być publikowane albo rozpowszechniane;
  • dokumenty nie mogą być zmieniane;
  • Informacji dotyczących prawa autorskiego i znaków oraz innych informacji dotyczących własności dokumentów spółki MIDI Europe Srl, które są do dyspozycji na tych stronach internetowych nie wolno usuwać.

Te uprawnienia nie dotyczą dokumentów i/albo materiałów o innych udostępnionych treściach, które mogą się pojawić na tych stronach.
Reprodukowanie, kopiowanie albo rozpowszechnianie materiałów albo elementów konstrukcyjnych wymienionych na tych stronach internetowych dla celów komercyjnych jest bez wcześniejszej pisemnej zgody spółki MIDI Europe Srl surowo wzbronione.